Про затвердження Положення про оренду майна Золотниківської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна

Дата: 28.09.2020 15:39

ЗОЛОТНИКІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

7 - СКЛИКАННЯ

47- СЕСІЯ

РІШЕННЯ№ 2864

«08» вересня 2020 року

З метою раціонального, економного та ефективного управління ресурсами територіальної громади, для врегулювання правових, економічних та організаційних відносин, пов’язаних з передачею в оренду майна, що перебуває в комунальній власності, керуючись ст.ст. 24, 75-781, Господарського кодексу України, ст.ст. 169, 172, 182, 327 Цивільного кодексу України, ст.ст. 26, 59, 60 Закону України «Про місцевесамоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна» № 157-IX від 03.10.2019 р. (далі – Закон), постановою КМУ «Деякі питання оренди державного та комунального майна»від 03.06.2020р. № 483, Золотниківська сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Положення про оренду майна Золотниківської об’єднаної територіальної громади (додаток 1).
  2. Затвердити Порядок розподілу орендної плати за використання майна Золотниківської об’єднаної територіальної громади (додаток 2).
  3. Затвердити Тимчасовий порядок реалізації відносин у сфері оренди майна Золотниківської об’єднаної територіальної громади (додаток 3).
  4. Встановити, що до 01.10.2020 року або до появи відповідної технічної можливості в електронній торговій системі, якщо така буде забезпечена раніше, Положення про оренду майна Золотниківської  об’єднаної територіальної громади застосовується з особливостями, передбаченими Тимчасовим порядком реалізації відносин у сфері оренди майна Золотниківської об’єднаної територіальної громади.
  5. Секретарю Золотниківської сільської ради забезпечити оприлюднення цього рішення в установленному законодавством порядку.
  6. Начальнику відділу юридичного забезпечення та проектно-інвестиційної діяльності довести це рішення до відома виконавчих органів сільської ради та керівників юридичних осіб, на балансі яких знаходиться майно Золотниківської об’єднаної територіальної громади та засновником яких є Золотниківська сільська рада та забезпечити виконання цього рішення вказаними підрозділами, комунальними підприємствами, установами та організаціями.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства,комунальної власності, підприємництва та сфери послуг.

Сільський голова                         Д.О.Бугай