До уваги жінок Золотниківської ОТГ

Дата: 23.09.2020 10:57

Шановні жінки!

Презентація Академії Жіночого Лідерства в рамках програми “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)” для активних жінок

Український жіночий фонд у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом (США) оголошує набір учасниць в «Академію Жіночого Лідерства». Ми шукаємо активних жінок, які готові працювати задля розвитку та процвітання власної громади, жінок, які прагнуть позитивних змін, але яким не вистачає впевненості та команди для їхнього втілення, жінок, які мають ідею, але поки не знають що з нею робити!

Що таке Академія Жіночого Лідерства?

Це 5 днів інтенсивного онлайн навчання протягом місяця (4 години на день протягом 5 днів з перервами),

підтримка наставниць, фінансування проектів випускниця Академії і найголовніше - професійні знайомства, саморозвиток та можливості подальшого обміну досвідом та мережування з іншими лідерками й випускницями АЖЛ!

Які знання дає Академія?

- жіноче лідерство та мережування;

- які можливості надає реформа децентралізації для жінок у громадах;

- як впливати на прийняття рішень у громаді;

- як керувати громадою;

- взаємодія органів місцевого самоврядування з громадськістю;

- як вести ефективну комунікацію;

- як написати успішний проект та отримати на нього кошти.

Під час презентації ви зможете детально дізнатись про мету, завдання й зміст навчальної програми Академії, про можливості участі у програмі мікрогрантів аби отримати фінансування ваших ініціатив. Окрім того, випускниці попередніх Академій охоче поділяться з вами досвідом та прикладами успішно реалізованих власних проектів.

Тривалість презентації – 1 година. !

Ви можете приєднатись до презентації у будь-який зручний для Вас день (29 або 30 вересня з 15:00по 16:00).

Графік для Тернопільської області

Презентації Академії Жіночого Лідерства для активних жінок з означених громад

Тернопільської  області відбудуться в онлайн форматі (на платформі ZOOM) згідно наступного графіку:

29 вересня (вівторок): 15.00 – 16.00

30 вересня (середа): 15.00 – 16.00

Посилання на конференцію для представниць Тернопільської області:

Ідентифікатор конференції: 884 7010 5913

Код доступу: 588168

У разі запитань, будь ласка звертайтесь до контактної особи програми DOBRE у Золотниківській ОТГ Гузій Аліна 0972239146, Паньків Василь 0977727102, або координаторки Академії Олени Панченко за телефоном 050 917 39 06 або електронною поштою  o.panchenko@uwf.org.ua

Для забезпечення організованості участі жінок від нашої громади просимо повідомляти про участь контактних осіб від громади.