Золотниківська сільська рада висловлює щирі співчуття батькам,сестрі, рідним та близьким з приводу героїчної смерті сина, військового, учасника АТО,  ВОЛОДИМИРА РУДИКА

Дата: 23.08.2020 08:17

Золотниківська сільська рада висловлює щирі співчуття батькам,сестрі, рідним та близьким з приводу героїчної смерті сина, військового, учасника АТО,  ВОЛОДИМИРА ВОЛОДИМИРОВИЧА РУДИКА .  Старший Лейтенант Володимир  боронив кордони України в зоні проведення антитерористичної операції.

Держава не забуде про ЙоЗолотниківська сільська рада висловлює щирі співчуття батькам,сестрі, рідним та близьким з приводу героїчної смерті сина, військового, учасника АТО,  ВОЛОДИМИРА РУДИКА .  го подвиг та мужність у виконанні військового обов’язку перед Батьківщиною.
На жаль, словами важко загоїти у серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить щиро поділяємо горе Вашої сім’ї  та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі.Ім’я Вашого сина назавжди залишиться у пам’яті нашого народу, а його патріотизм і відвага надихатимуть прийдешні покоління захисників Вітчизни.

Слава Героям України!

Вічна пам’ять та царство небесне!
Нехай земля Йому буде пухом!