Навчальний семінар з питань запобігання та протидії проявам корупції

Дата: 06.04.2020 17:03

Навчальний семінар

з питань запобігання та протидії проявам корупції

06 квітня 2020 року в Золотниківській сільській раді відбувся навчальний семінар з юристами з питань запобігання та протидії проявам корупції. Юрисконсульт Паньків В.І. ознайомив працівників апарату сільської ради,старост та керівників структурних підрозділів із законом «Про запобігання корупції» .

Особливу увагу на семінарі Остапчук М.М. звернула на перелік обмежень, спрямованих на запобігання та протидію корупції, зокрема, щодо неправомірного використання наданих повноважень або службового становища, сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, одержання дарунків, роботи близьких осіб, запобігання конфлікту інтересів. Також було акцентовано увагу на те, що в державі існує жорсткий механізм притягнення до відповідальності за здійснення корупційних діянь, тому було привернуто увагу слухачів семінару до четвертого та п’ятого розділу закону, які передбачають відповідальність за корупційні правопорушення та усунення наслідків корупційних правопорушень.