НАВЧАННЯ «Обсяги інформації, яку необхідно буде вносити до е-декларації у 2020 році»

Дата: 18.02.2020 10:41

18 лютого 2020 р. керівництво сільської ради, депутати, старости громади і працівники апарату Золотниківської сільської ради взяли участь в семінарі «Обсяги інформації, яку необхідно буде вносити до е-декларації у 2020 році», який проводив відділ юридичного забезпечення та проектно-інвестиційної діяльності та спеціалістом І категорії з питань служби в ОМС та кадрової роботи.

Під час семінару обговорили особливості роботи з Єдиним державним реєстром декларацій, зокрема було надано консультативну допомогу та роз’яснення щодо правил заповнення е-декларації і нововведень у процесі декларування. Також розглянули типові проблеми, які можуть виникати при поданні електронної декларації на веб-сайті НАЗК. У ході семінару присутні мали змогу поставити запитання лекторам, на які отримали ґрунтовні відповіді й рекомендації.