Перевірка якості надання соціальних послуг соціальними робітниками Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради за І півріччя 2020 року

Дата: 24.06.2020 14:25

22.06.2020 року та 23.06.2020 року проведено моніторинг надання та оцінки якості соціальних послуг в Центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради по населених пунктах Золотниківської громади. Комісія у складі директора Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради, Дудар Н.Є., фахівця із соціальної роботи Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради, секретаря Золотниківської сільської ради, Фецан С.Н., старости с. Багатківці Рудик Г.Є., старости с.Гайворонка, Романської С.Й., секретаря виконкому Золотниківської сільської ради, Михайловської Г.І. та спеціаліста І категорії з питань служби в органах місцевого самоврядування та кадрової роботи Золотниківської сільської ради, Остапчук М.М. провели перевірку якості надання соціальних послуг соціальними робітниками Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради сіл Багатківці, Бенева,  Семиківці, Гайворонка, Гвардійське, Котузів.

Перевіркою встановлено, що в основному соціальні робітники належно виконують свої функціональні обов’язки, надають підопічним послуги відповідно до рухової активності, а саме: доставку продуктів, ліків, прибирання житла, приготування їжі, прання, сплати платежів та інше, а деякі соціальні робітники отримали певні зауваження від членів комісії щодо виконання своїх обов’язків, хоча  підопічні Центру роботою соціальних робітників задоволені.