Привітання сільського голови із завершенням навчального року

Дата: 29.05.2020 10:43

Дорогі діти, шановні батьки та педагоги!
Завершився ще один навчальний рік. Його важко назвати звичайним. Він став не тільки серйозним викликом сьогоднішнього дня, але й можливістю знайти новий формат комунікації. Було незвично учням, які прагнули живого спілкування з учителями, батькам, які виконували роль педагога. Але в нас усе вийшло! Спільними зусиллями ми успішно його завершили!

Випускники  2019/2020 року цей останній дзвоник припав на неординарні події. Спасибі за те, що виявили виваженість та організованість.  Крокуючи у самостійне доросле життя, бажаю, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками.

Вірю, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти,  будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Зичу впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.
       Цього дня хочу відзначити активну позицію батьків. Дистанційне навчання стало несподіваною формою для багатьох, але ви з тактом і терпінням увійшли в процес, розуміючи його необхідність і важливість.
      Шановні педагоги, труднощі сприяють нашому зростанню. Будь-яке завдання з такою командою можна вирішити! Дякуємо всім за злагодженість дій у непростих умовах! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов`ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.

Божого благословення, добра, здоров’я  та миру у ваших домівках!

З  повагою,
Золотниківський сільський голова                                            Данило Бугай