ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Дата: 08.05.2020 15:10

Шановні мешканці Золотниківської громади!

Ці знаменні дні уособлюють в собі героїзм, ратну працю ветеранів війни та вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів.

8 травня – це данина пам’яті загиблих, це день пам’яті, ми низько схиляємо голову перед ними, шануємо їхню пам’ять і згадуватиму їх в цей день. Пам’ятна дата встановлена для вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих.

9 травня – це день вшанування живих. Ми вшанувуємо ветеранів, які віддавали все, що є, для перемоги, та забезпечили День Перемоги. Ці дні об’єднують країну.

Ми схиляємо голову перед тими, хто віддав життя за рідну землю, перед сотнями тисяч наших земляків, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали на підприємствах у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав звільнення світу від нацизму. Ми вшановуємо пам'ять усіх жертв цієї найстрашнішої війни.

У ці травневі дні бажаю Вам, Вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє України! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

З повагою, сільський голова                                             Данило Бугай