Молодь Золотниківської ОТГ отримає 5 000 доларів на соціальний проєкт

Дата: 18.04.2020 16:19

У рамках конкурсу місцевих ініціатив, що є частиною програми ДОБРЕ/USAID, Молодіжна рада Золотниківської сільської ради змогла переконати комісію, що їх проєкт «Згуртована молодь- запорука успіху громади» вартий уваги.
«Згуртована молодь – запорука успіху громади» – це започаткування проведення щорічного місячника молоді в громаді, під час якого, молодь громади буде комунікувати між собою. Протягом Місяця молоді проводитиметься навчання мультиграмотності (4тренінги), показ та обговорення кіно під відкритим небом та залучення молоді до життя громади.
Завдання, які команда поставила перед собою у проєкті:
- це налагодити комунікацію та згуртованість молоді громади через проведення показів та обговорення фільмів в рамках місячника молоді в громаді;
- це поводити показ та обговорення фільмів не рідше ніж один раз на місяць;
- провести чотири тренінги з мультиграмотності для молоді;
-  самостійно створювати щонайменше один відеоролик про «Туристична привабливість Золотниківської громади»;
- залучити молодь з різних населених пунктів до діяльності Молодіжної ради при Золотниківській сільській раді.
Зараз до Молодіжної  ради при Золотниківській сільській раді входить 20 членів Молодіжної ради з сіл громади.Фото без опису

Ось так працює молодь нашої Золотниківської громади.