За сприяння Тернопільської ОДА та Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації здійснив видачу 90 продуктових наборів

Дата: 09.04.2020 16:04

Фото без опису  Протягом 06/04/2020, 07.04.2020 та 08.04.2020 року Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради на виконання листа Мінсоцполітики від 19.03.2020 року № 3900/0/2-20/57 «Про співпрацю із соціально відповідальним бізнесом з метою забезпечення соціального захисту населення в період карантину у зв’язку з корона вірусною інфекцією COVID-19», за сприяння Тернопільської ОДА та Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації здійснив видачу 90 продуктових наборів отриманих в ТОВ "АТБ - Маркет" для осіб похилого віку, (80 і більше) та інвалідів, які перебувають на обслуговуванні та на обліку в Центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Золотниківської сільської ради. Отримувачі соціальних послуг, які проживають в населених пунктах Золотниківської ОТГ, а саме жителі сіл Багатківці, Бенева, Раківці, Маловоди, Соснів, Надрічне, Семиківці, Соколів, Золотники, Бурканів, Гайворонка, Гвардійське, Котузів, Вишнівчик, Зарваниця та Сапова отримали свої продуктові набори. Доставка здійснювалась за сприяння КП «Господар» Золотниківської сільської ради.