20 грудня 2019 року відбулася 41 сесія 7 скликання

Дата: 21.12.2019 16:49

20 грудня 2019 року  відбулася 41 сесія 7  скликання в оновленій залі засідань Золотниківської сільської ради. Завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агенство США з міжнародного розвитку (USAID) .Золотниківська ОТГ є партнером програми USAID DOBRE,  що виконується організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID).

***

Програма USAID “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.