ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ ЖИТЕЛІВ ЗОЛОТНИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЩОДО ЯКОСТІ ПОСЛУГИ ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ

Дата: 18.11.2019 15:10

Золотниківська сільська рада у партнерстві з програмою «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (ДОБРЕ)» за фінансової підтримки USAID розробила План удосконалення послуги "Вуличного освітлення ".

Послуга для удосконалення була обрана серед чотирьох напрямів, якими жителі ОТГ найбільш невдоволені. Відповідний План розробляла робоча група у складі представників Золотниківської сільської ради, старост, керівника  КП "Господар" Золотниківської сільської ради, активних громадян.

Таким чином, саме громадська думка стала головною причиною особливої уваги Золотниківської сільської ради до якості послуги "Вуличне освітлення." Тому оцінка якості послуги жителями громади є важливим показником успішності її удосконалення.

Методологія опитування

Тематика опитування: Дослідження рівня задоволеності громадян Золотниківської сільської ради вуличним освітленням.

Мета опитування - з'ясувати думку жителів Золотниківськоїї ОТГ щодо якості послуги Вуличного освітлення в громаді.

Генеральна сукупність складається із жителів усіх населених пунктів Золотниківськоїї ОТГ.

Розмір генеральної сукупності - 6,698 тис. осіб.

Розмір вибірки - 400 осіб.

Вибірка формувалась шляхом систематичного відбору домогосподарств, початкова точка відліку обрана випадковим чином. Представник для опитування обирався з мешканців домогосподарства віком старше 15 років (випадковим чином). Таким чином, всі представники генеральної сукупності мали рівні шанси потрапити до вибірки.

Строки проведення опитування: з 31 жовтня 2019 року по 15 листопада 2019 року. Опитування проводилось у робочі та вихідні дні, шляхом особистих інтерв’ю з респондентами за місцем їх проживання з використанням автоматизованої.

Результати опитування:

Питання

Відповідь

Результат

1. Де ви живете (це питання ставлять у разі потреби, якщо в ОТГ є багатоквартирні будинки)?

Багатоквартирний будинок

0,25%

Приватна оселя

Інше

0,25%

Відмовляюсь відповідати

0,5%

2. Чи є на Вашій вулиці освітлення?

Так

40,25%

Ні

58,75%

Не можу/важко відповісти

3. Чи задоволені ви своєчасністю ремонту вуличного освітлення?

Дуже задоволений

Скоріше задоволений

16,5%

Скоріше незадоволений

12,25%

Дуже незадоволений

Не знаю/ не можу сказати

31,25%

4. Якщо вуличне освітлення вимкнене через ремонт, як швидко такий ремонт завершують?

За кілька днів

За тиждень

11,5%

За два тижні

За місяць

2,5%

За три місяці

1,5%

Ніколи

6,75%

На моїй вулиці немає освітлення

48,75%

5. Чи ви загалом задоволені якістю вуличного освітлення на вашій вулиці/ у вашому населеному пункті?

Дуже задоволений

Радше задоволений