Сьогодні проходила вулична акція «Впливай на бюджет своєї громади!»

Дата: 17.10.2019 21:08

В ході заходу мешканці громади отримали актуальну інформацію та консультації з бюджетних питань, а також змоли залишити свої пропозиції до бюджету громади на наступний рік. Організатором акції, виступає громадське партнерство «За прозорі місцеві бюджети!». В нашій громаді ця акція проходить в рамках проекту «Доброчесні громади», за підтримки програми DOBRE.

Основним завданням проведення вуличної акції було інформування жителів громади про питання місцевих бюджетів та їх залучення до бюджетного процесу на місцевому рівні. Зокрема, всі зацікавлені жителі громади змогли підійти до намету партнерства “За прозорі місцеві бюджети!”, отримати усні консультації та роз’яснення стосовно місцевих бюджетів, просвітницьку поліграфічну продукцію з бюджетних питань, а також поспілкуватися з головою сільської ради.

Інше важливе завдання сьогоднішньої  акції полягало в залученні активних мешканців до участі в бюджетному процесі. Адже, як можна розвивати громаду, не знаючи, чого прагнуть її мешканці, і який розподіл бюджетних коштів вважають справедливим та правильним. Зокрема, жителі нашої громади змогли заповнити форму бюджетної пропозиції до бюджету Золотниківської ОТГ на 2020 рік.

Бюджет громади - це гроші громади, твої гроші.

Більше фото можна переглянути за посиланням: http://zolotnykivska.gromada.org.ua/album/4718/