Соціальні послуги Золотниківської сільської ради

Дата: 23.08.2019 12:55

При Золотниківській сільській раді функціонує Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) , який обслуговує 142 отримувачі соціальних послуг з 20 населених пунктів Золотниківської ОТГ.

Відділення соціальної допомоги вдома надає соціальні послуги за місцем проживання

- одиноким громадянам;

- особам похилого віку;

- особам з інвалідністю, хворим (з числа одиноких осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування.

Право на позачергове надання соціальних послуг відділенням соціальної допомоги вдома мають одинокі ветерани війни, особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" ( 3551-12 ), жертви нацистських переслідувань, особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи і віднесені до 1, 2 і 3 категорії, особи, депортовані за національною ознакою.

Відділення не здійснює надання соціальних послуг громадян, які потребують цілодобового стороннього догляду.

Соціальні робітники  Центру надають як безкоштовні, так і платні соціальні послуги громадянам громади.

За детальнішою інформацією можна звертатись за телефоном – 3-11-44.

- одиноким громадянам;

- особам похилого віку;

За детальнішою інформацією можна звертатись за телефоном – 3-11-44.