ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАМІР ПЕРЕДАТИ НЕРУХОМЕ МАЙНО КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ В ОРЕНДУ

Дата: 19.08.2019 11:20

Оголошення

Золотниківської сільської ради про намір передати нерухоме майно комунальної власності в оренду

Характеристика об’єкта: нежитлове приміщення, загальною площею 69,2 м. кв., та нежитлове приміщення, загальною площею 34,6, м. кв., що розташовані за адресою: вул. Містечко ,27 с.Золотники Теребовлянський район Тернопільська область.

Орендодавець: Золотниківська сільська рада Теребовлянського району Тернопільської області.

Цільове використання об’єкта оренди: магазин для роздрібної торгівлі деталями та приладдям для автотранспортних засобів.

Розмір орендної плати буде визначений відповідно до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду комунального майна Іванівської територіальної громади, затвердженої рішенням сесії сільської ради від 04.05.2017 року.

Строк оренди до трьох років, якщо менший строк не запропоновано заявником.

Заяви про оренду майна приймаються протягом 10 робочих днів з дня наступного після розміщення даного оголошення за адресою: вул. Містечко, 25, с. Золотники, Теребовлянського району, Тернопільської області.