Дорогі земляки!
Дата: 28.04.2019 07:14
Кількість переглядів: 624
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394585/28bf4a7c1feb420f948b6852d0bb6278.jpg)
Дорогі земляки!
Сердечно вітаю всіх зі світлим Христовим Воскресінням – святом, яке споконвіку символізує життєву силу, торжество істини та справедливості, зміцнює нашу віру в перемогу миру і справедливості, спонукає до добрих справ і вчинків, наповнює наші душі радістю, надією на оновлення. Вірю, що одвічні християнські цінності об’єднають нас у прагненні жити в мирі, творити добро і щасливе майбутнє. Нехай світло пасхальної свічки зігріє ваші серця, а тепло родинного вогнища і непохитна віра додають сил і наснаги до нових звершень. Бажаю всім миру, щастя, доброго здоров’я, достатку і взаєморозуміння вам і вашим сім’ям, здійснення усіх задумів, запашної Великодньої Пасхи і нехай Господь береже Україну! Христос Воскрес!
З повагою голова Золотниківської сільської ради Данило Бугай
« повернутися