Дата: 15.03.2019 14:36

Золотниківська  сільська  рада повідомляє  про початок  громадського  обговорення   щодо врахування  громадських  інтересів  у  проекті  містобудівної  документації – детального плану території земельної ділянки для будівництва цеху по переробці вапняку та виробництва вапна з виробничо - побутовими приміщеннями в  с. Золотники   Теребовлянського району Тернопільської області.

Розробник проекту: ТОВ «ПРОМБУДПРОЕКТ»  46002, м.Тернопіль,  вул. У.Самчука, 3а.

Мета  і завдання  містобудівельної документації:

• Уточнення санітарно-захисних зон, містобудівних умов та планувальних обмежень території в межах населеного пункту у зв’язку зі зміною містобудівної ситуації, будівництвом цеху по переробці вапняку та виробництва вапна з виробничо – побутовими приміщеннями;
  • Уточнення планувальної структури і функціонального зонування території в цілому, у т.ч. обґрунтування зміни цільового призначення і використання земельної ділянки;
  • Визначення містобудівних умов і планувальних обмежень використання вказаної ділянки згідно з ДБН та санітарно-гігієнічними нормами;
  • Забезпечення комплексності забудови території;
  • Изначення напрямів, черговості та обсягів подальшої діяльності щодо: попереднього проведення інженерної  підготовки та  інженерного  забезпечення території;
  • Організації транспортного і пішохідного руху.

Пропозиції та зауваження відповідно до ч.6 ст.21 Закону України «Про  регулювання містобудівної діяльності» приймаються у письмовій формі із зазначенням прізвища , ім’я та по батькові, місця проживання, особистим  підписом  і повинні містити обгрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства , будівельних норм, державних стандартів та правил.

У слуханні можуть взяти участь громадяни та юридичні особи, які визначені п.7 ст.21 Закону України « Про  регулювання містобудівної діяльності»: повнолітні особи, представники органів самоорганізації населення, народні депутати України, депутати місцевих рад.

Відповідальний за проведення громадського слухання  - сільський голова Д.О.Бугай

Громадські слухання  з  питання  розгляду детального  плану  території  будуть проведені 15 квітня 2019 року в селі Золотники Теребовлянського району Тернопільської області. Початок  о  10,00 год.

Місце проведення громадських слухань  в актовій залі   адміністративного  будинку с. Золотники.

Запрошуємо всіх небайдужих громадян  взяти безпосередньо участь у розгляді цього  питання.

Телефони для довідок  3-11- 42;