Для пенсіонерів - одержувачів пенсій!

Дата: 20.02.2019 12:45

06 лютого Кабінетом Міністрів України прийнято рішення щодо монетизації субсидій, відповідно до якого розрахунки за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії готівкою вже починаючи з березня.

Переліки всіх осіб, яким виплачуються субсидії, формують органи соціального захисту населення. АТ “Укрпошта” направить кожному отримувачу повідомлення про розмір та період виплат та яким чином отримати ці кошти.

Особам, які одержують пенсії, виплата житлових субсидій здійснюватиметься через Пенсійний фонд України одночасно з виплатою пенсій. Кошти будуть перераховуватися на рахунки пенсіонерів в банківських установах або на рахунки підрозділів АТ «Укрпошта» для подальшої доставки пенсії та субсидії. При цьому банківські установи проінформують своїх клієнтів про надходження коштів.

Нагадуємо, що виплата пенсій та субсидій буде проводитись синхронно з 4 по 25 число кожного місяця.

Тернопільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільсьекої області