23 серпня весь український народ відзначає День Державного Прапора.

Дата: 23.08.2017 15:44

В Україні 23 серпня відзначається  День Державного Прапора.

Свято встановлено згідно з указом президента від 23 серпня 2004 року для вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України.

У 2009 році було внесено зміни до цього указу й засновано щорічну офіційну церемонію підняття прапора 23 серпня по всій Україні. Сьогодні, в середу 23 серпня  2017 року великий жовто - блакитний стяг підняли на території Золотниківської сільської ради. На церемоні  були присутні працівники Золотниківської сільської ради, вчителі та працівники державних установ.

ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА

В Україні 23 серпня відзначається  День Державного Прапора.

З вітальним словом до  присутніх звернувся сільський голова Данило Орестович Бугай:

• День Державного Прапора - це свято всіх поколінь українців. Під цим стягом українці утверджували прагнення до незалежності і соборності. Він символізує красу нашої природи, працьовитість і волелюбність народу. Під синьо-жовтим прапором наші безстрашні воїни захищають країну від агресора. Нехай же він і надалі об'єднує українців від сходу до заходу і з півночі до півдня.

За відносно невеликий період становлення України, державний прапор став відомий у всьому світі. Сьогодні від кожного з нас залежить, щоб це визнання тільки зміцнювалося, адже це визначає авторитет нашої країни, авторитет державної символіки.
Бажаю всім українцям миру, щастя, благополуччя, успіхів в роботі і у всіх починаннях на благо Вітчизни! Бажаю всім нам бути гідними пам'яті наших попередників, які працею, здоров'ям, а деколи і своїм життям створювали славу і велич Державного прапора країни!

Зі святом вас, дорогі українці!