Зустрічі у рамках програми партнерської платформи"Громада.Розвиток.Туризм."

Дата: 06.02.2017 14:22

Ідеї які живуть.
  3 лютого 2017 року Золотниківська ОТГ була учасником зустрічі у рамках програми партнерської платформи"Громада.Розвиток.Туризм." ініційованої Туристичною Асоціацією Тернопілля за підтримки відділу туризму ТОДА.
   Ідеї розвитку та практичні поради із створення власного турпродукту від професіоналів туристичної галузі, про діяльність дестинацій від науковців, а також бурхливе обговорення піднятих питань - це коротко про те, що відбувалося. Справді живе спілкування із дієвими людьми у вузькому колі, ось що вирізняло зібрання. Ідеї роздані, контакти встановлені і тепер підходить час огляду проектів на місцях та їх реалізація.
    А тому адміністрація Золотниківської громади закликає підприємців, громадських активістів та усіх охочих вносити свої пропзиції для розвитку туристичної сфери у нашій громаді. Роботи багато, але нам є чим гордитись і є що розвивати.