Великодня акція

Дата: 20.04.2017 10:15

Воскресіння Христа це найсвітліше свято, сповнене радості і добра, щирого трепету серця та чистоти людської душі, добрих помислів і вчинків. Тому Великодня благодійна акція 13 квітня 2017 року для дітей-інвалідів та дітей інших категорій у Золотниках була особливо теплою та душевною. Захід цьогоріч проходив вперше за ініціативи голови Золотниківської ОТГ Данила Орестовича Бугая.

Щиру подяку за безпосереднє сприяння висловлюємо ПП Олегу Михайловичу Судоморі, директору ТОВ “Захід АГРО продукт” Івану Степановичу Панькушу, директору ПП “Альма-Віта” Людмилі Василівні Коломієць, директору “Бучач АГРОпром” Петру Івановичу Гадзу, директору СФГ “Тюльпан” Володимиру Михайловичу Мерві та отцю Володимиру Фірману. Нехай у ваших домівках завжди панує любов, щастя та достаток!