Безоплатна вторинка права допомоги (БВПД) — вид державної гарантії, що полягає у створенні рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя.

Категорії осіб, які мають право на БВПД визначено📗ст. 14 Закону України «Про безоплатну юридичну допомогу».
Проте деякі з цих категорій осіб мають право на правову допомогу з усіх питань, а деякі тільки з конкретних питань.
Детальніше про категорії осіб, які мають право на БВПД із усіх правових питань — у картках.
Чи залишилися питання?
📞0 800 213 103 Контакт-центр системи безоплатної юридичної допомоги (будні з 8:00 до 18:00) Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.
Інформацію в картках подано скорочено, ознайомитися з повним текстом статті можна на нашому сайті. Посилання у коментарі⬇️
Поділіться цим дописом на своїй сторінці, щоб якомога більше людей дізналися про це!