Сторінка на стадії наповнення

Дата: від до Скинути

3 засідання комісії з питань захисту прав дитини Золотниківської сільської ради         5 березня 2024 року відбулось 3 засідання комісії з питань захисту прав дитини Золотниківської сільської ради.  Засідання проходило під головуванням   заступника

3 засідання комісії з питань захисту прав дитини Золотниківської сільської ради 5 березня 2024 року відбулось 3 засідання комісії з питань захисту прав дитини Золотниківської сільської ради. Засідання проходило під головуванням заступника

5 березня 2024 року відбулось 3 засідання комісії з питань захисту прав дитини Золотниківської сільської ради.  Засідання проходило під головуванням   заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів, заступника голови комісії – Василя Головатого, матеріали засідання підготовлені головним спеціалістом Служби у справах дітей Золотниківської сільської ради – Оксаною Романською.

21:23 05.03.2024

Кампанія декларування за 2023 рік. Кому потрібно подати декларації?

Уже зараз і до 31 березня 2024 року триває кампанія декларування за 2023 звітний період, яка є менш напруженою за попередню, що завершилася 31 січня цього року. Національне агентство з питань запобігання корупції (далі - НАЗК) вдячне доброчесним державним службовцям, які вчасно і відповідально відзвітували за свої статки. Закликаємо службовців не затягувати з подачею декларацій за 2023 звітній період, а у випадку виникнення труднощів скористатись усім арсеналом допоміжних ресурсів, спеціально створених  НАЗК.

15:27 23.02.2024

2 засідання комісії з питань захисту прав дитини Золотниківської сільської ради

15 лютого 2024 року відбулось 2 засідання комісії з питань захисту прав дитини Золотниківської сільської ради.  Засідання проходило під головуванням   сільського голови – Данила Бугай, матеріали засідання підготовлені головним спеціалістом Служби у справах дітей Золотниківської сільської ради – Оксаною Романською.

16:23 15.02.2024

В рамках комплексної державно-громадської операції "Підліток.Зима.Канікули"

В рамках комплексної державно-громадської операції "Підліток.Зима.Канікули" службою у справах дітей Золотниківської сільської ради спільно з працівниками поліції, центру надання соціальних послуг Золотниківська сільська ради обстежено умови проживання дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Проведено бесіди з батьками щодо запобігання випадкам домашнього насильства, загрози життю та здоров'ю дітей. Водночас проведено роз'яснювальні бесіди з дітьми щодо попередження дитячого травматизму, нещасних випадків внаслідок розваг дітей поблизу водойм та інших територій підвищеного ризику.

16:26 25.01.2024

Допомога для СЖО

З 15 по 19 січня 2024 року Службою у справах дітей Золотниківської сільської ради спільно з Т.в.о ПОГ СВГ ВППП Тернопільського РУ поліції ГУНП в Тернопільській області ст. лейтенантом поліції, ст. ДОП ВП №3 (м. Теребовля) капітаном поліції та працівниками Центру надання соціальних послуг було здійснено обстеження умов проживання та вивчено потреби  сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах Золотниківській територіальної громади.  Згідно вивчених потреб сімей, які опинились в складних життєвих обставинах за сприянням Єпископа помічника Тернопільського – Зборівської архієпархії Владики Фірмана Володимира було надано допомогу у  вигляді продуктів, засобів гігієни, одягу та взуття. Вище зазначеними працівниками, 23 січня було доставлено та роздано допомогу сім’ям, які перебувають на обліку Золотниківській сільської ради, як сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах.

18:51 23.01.2024

1 засідання комісії з питань захисту прав дитини Золотниківської сільської ради

23 січня 2024 року відбулось 1 засідання комісії з питань захисту прав дитини Золотниківської сільської ради.  Засідання проходило під головуванням   сільського голови – Данила Бугай, матеріали засідання підготовлені головним спеціалістом Служби у справах дітей Золотниківської сільської ради – Оксаною Романською.

17:45 23.01.2024