День пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України
4 червня - День пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.
Є біль, який неможливо виміряти словами. Є втрати, з якими неможливо змиритися. Найстрашніша з них – втрата дитячого життя.
Сьогодні ми згадуємо маленьких українців, чиї мрії назавжди залишилися нездійсненними. Дітей, які мали зростати під мирним небом, навчатися, дружити, радіти кожному дню, але їхнє життя трагічно обірвала війна.
Кожна загибла дитина – це непоправна втрата для родини, для громади, для всієї України. Це ненаписані сторінки життя, невимовлені слова, нездійснені надії та сподівання.
Схиляємо голови у скорботі та вшановуємо світлу пам'ять усіх дітей, чиї життя забрала війна. Поділяємо біль їхніх рідних та близьких.
Запалімо сьогодні свічку пам'яті. Помолімося. Згадаймо. І зробімо все, аби жодна дитина більше не постраждала від війни.
Нехай пам'ять про кожну невинну дитину назавжди залишиться в наших серцях, а їхні імена стануть нагадуванням про цінність миру, безпеки та людського життя.
Світла пам'ять маленьким янголам України. Вічна пам'ять 🕯
Вічна шана і вдячність захисникам, які борються за право кожної дитини жити в мирі.