Про внесення змін в склад конкурсної комісії  з організації  та проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Золотниківської сільської ради

Дата: 29.12.2020 16:11

ЗОЛОТНИКІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Містечко 25, с.Золотники 48115,  тел.(03551) 3-11-42, 3-11-44, факс 3-11-42

e-mail: 04394585@mail.gov.ua  Код ЄДРПОУ   04394585

Розпорядження

сільського голови

від 29 грудня 2020 року №275

Про внесення змін в склад конкурсної комісії

з організації  та проведення конкурсу на заміщення

вакантних посад посадових осіб місцевого

самоврядування Золотниківської сільської

ради

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 «Про затвердження проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» (зі змінами та доповненнями),   статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».

1. Внести зміни до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Золотниківської сільської ради.

1.1. Вивести зі складу конкурсної комісії Данилишин М.І., заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

1.2. Ввести до складу конкурсної комісії Головатого В.І., заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

1.3. Вивести зі складу конкурсної комісії Віценту Л.В., спеціаліста І категорії відділу освіти,культури,молоді,спорту та туризму Золотниківської сільської ради.

1.4. Ввести до складу конкурсної комісії Остапчук М.М.,спеціаліста І категорії з питань служби в органах місцевого самоврядування та кадрової роботи.

2.  Для проведення конкурсу на заміщення  вакантних посад затвердити новий склад конкурсної комісії:

Голова комісії: Головатий В.І. – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Заступник голови комісії :Фецан С.Н. – секретар сільської ради

Секретар:Михайловська Г.І.– керуючий справами(секретар) виконавчого комітету.

Члени комісії:

Дзюбак Л.М.начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності;

Остапчук М.М.спеціаліст І категорії з питань служби в органах місцевого самоврядування та кадрової роботи.

2.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                         Д.О. Бугай